قبل از شروع تست این ویدئو را تماشا کنید

تست شناسایی باورها در مورد ثروت

باورها پایه و اساس تمام زندگی‌تان است. چه بخواهید چه نخواهید تقریبا میزان رضایت شما از زندگی، سلامتی شما، ثروت شما، ارتباطاتتان و همه‌ ی جنبه‌ های زندگی شما فارغ از شرایط بیرونی و کسی که هستید به باورهای شما برمی‌گردد.

به طور مثال میزارن درآمد شما؛ نه به شغلتان مربوط است، نه به روستا، شهر یا کشوری که درآن زندگی میکنید نه به میزان تحصیلاتتان، نه به سن و سالتان و نه به هیچ چیز دیگری مروبط نمیشود جز باورهای شما.

دلیلی که بیشتر مردم روی جنبه‌های عملی زندگی‌شان کار می کنند و باورهایشان را جدی نگرفته‌اند این است که باورها مثل هوایی که اطرافمان است چیزی نیستند که شما ببینید اما فوق‌العاده مهم و ضروری است.

هـدف از انجـام ایـن تسـت، آشـکار سـازی باورهایـی اسـت کـه در ناخـودآگاه شـما وجـود دارد. ایـن باورها بسـیار مخفـی اسـت و شـما براحتـی نمیتوانیـد آنهـا را تشـخیص دهیـد. این تست بسیار با ارزش میتواند به شما بفهماند آیا دلیل اینکه تا الان ثروتمند نشدید باورهایتان بوده یا نه!

تست شناسایی باورها پیشگوی زندگی شماست

این تست دقیقا به شما میگوید آیا در آینده ای نه چندان دیر، ثروتمند میشوید یا فقیر!

همه چیز به باورهای ما مروبط میشود و اگر به دنبال این هستید که ثروت زیادی را خلق کنید، بجای تلاش بیهوده؛ راه اندازی کسب و کار آنلاین، شرکت در دوره های پولسازی، یادگیری تخصصی مثل؛ ترید یا معامله گری و یا اینکه شهرتان را عوض کنید، شغلتان را عوض کنید باورهایتان را در مورد پولو ثروت تغییر دهید تا ببینید با هر کاری که به آن علاقه دارید میشود به ثروتی افسانه ای رسید!

اگر باورهایتان را شناسایی کنید متوجه خواهید شد آیا قرار هست در آینده به آرزوهایتان برسید یا نه! باورها به شما میفهمانند آیا قرار هست سوار ماشین رویاییتان شوید؟! آیا قرار هست صاحب خانه ای که آرزویش را دارید شوید!؟ آیا قرار هست …

تقریبا 98% مردم باورهای غلطی در مورد پول و ثروت دارند! پس اگر شما هم جزء آنها بودید نگران نباشید درآخر تست شما را در جهت تغییر باورهای غلطتان راهنمایی میکنم.

توجه!

ایـن شـروع مسـیر اسـت زیـرا اگـر میخواهیـد بدانیـد کـه کجـا برویـد، ابتـدا بایـد بدانید کـه کجا هسـتید.
اگر میخواهید باورهایتان را تغییر دهید، ابتدا باید بتوانید باورهای واقعی خود را شناسایی کنید!!

پس صادقانه مشخص کنید که آیا با جملات موافقد یا مخالف، جواب درست مهم نیست، جواب واقعی مهمه.

سوالات متداول تست شناسایی باورها

من باورهایم خیلی مشکل داره این تست چه کمکی به من میکنه؟

همان طور که در ویدئو توضیحات، جناب آقای دهقانی گفتن اگر باورهایتان مشکل داشت، یک ویدئو راهنما دریافت میکنید که این مسیر تاریک برایتان روشن میشود و میفهمید چطور باید این باورهای بنیادین و غلط را تغییر دهید.

این باورهای بنیادین چی هستن؟

باورهای بنیادین در اصل همان باورهایی هستند که از زمان کودکی و در سنین پایین در وجود شما شکل گرفته‌اند و تغییر آنها به سادگی امکان پذیر نیست. اما بدون شک باید باورهای جدیدی را با آنها جایگزین کنید تا بتوانید آنها را تغییر دهید.

مشکلات مالی من دلیلش باورهامه؟

بله 100 درصد، اگر در حال حاضر صاحب کسب و کار هستی و نمیتونی کسب و کارتو گسترش بدی دلیلش باورهاته، اگر بیکاری و نمیتونی کار پیدا کنی باز هم دلیلش باورهای شماست، اگر میخواهی کسب و کار خودت را داشته باشی ولی هیچ ایده ای برای شروع به ذهنت نمیاد باز هم بر میگرده به باورهای بنیادینت در رابطه با پول و کسب و کار اگر ….. به باورهای شما ربط داره! و اگر این باورهای غلط را اصلاح کنید وضعیت مالیتان متحول میشود.

اگر باورهامو تغییر بدم صاحب ماشین و خونه و ... میشم!؟

بدون هیچ شکّی ( در ویدئو بعد از تست توضیح دادم چطور)