برای شرکت در دوره خلق 2 میلیارد تومن در 1 سال به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل کنید تا بلافاصله لینک فایل هارو برات sms کنیم.

تحول بزرگ در زندگی

یکی از بزرگ ترین خواسته های خیلی از مردم اینه که وضعیت مالی خودشان را بهتر کنند و سوالشان اینه؛ چطور میتوانیم وضعیت مالی خودمان را بهتر کنیم و به خواسته هایمان برسیم ؟

اگر با استفاده از روش‌های قدیمی یا باورهای محدود کننده‌ای که سال‌هاست خواسته و ناخواسته در ضمیر ناخودآگاه ما تثبیت شده است به دنبال ثروت باشیم. باورهایی نظیر:

  • پول مگه علف خرسه؟
  • همه پولدارها دزدند!
  • پول زیر پای فیله!
  • هر که بامش بیش، برفش بیشتر
  • مگه می‌ شه بدون رانت و پارتی پولدار شد؟
  • برای ثروتمند شدن باید پدر پولدار داشت!
  • اگه پولدار بشم از خداوند دور میشوم و پول من را از خدا دور میکنه!

اگر چنین است، راهی سخت و طولانی در پیش خواهیم داشت و هر چه زودتر بایست برای تغییر باورهای خود در مورد پول اقدام کنیم.

خیلی از دوستان بهم میگن:

چکار کنم تا ماشینی که یک عمر داخل حسرتشم رو بتونم بخرم؟

چیکار کنم تا از نگرانی خرج و مخارج خلاص بشم؟

چکار کنم تا هیچ وقت شرمنده خانوادم نباشم؟

چکار کنم تا ⁣برای خرید وسایل مورد نیازم، هِی به قیمت شان خیره نشوم؟

چکار کنم تا خانه‌ای برای خودم داشته باشم؟

به همین دلیل تصمیم گرفتم این فایل‌ها را برایتان آماده کنم و از تجربیاتم به شما بگم، از تجربه این زندگی سرشار از آرامش و اتفاقات فوق العاده و این مسیر تاریک را برایتان روشن کنم تا درست قدم بردارید و رها بشید از تمامی دغدغه‌ها …

چه تضمینی برای موفقیت از این فایل ها وجود دارد؟‎

تضمین موفقیت در فایل های خلق ۲ میلیارد در ۱ سال یک ‏«‎تعهد درونی» ‎است! ‎تعهدی که به خودتان می‌دهید تا در مدت ۱۲ ماه، باورهای ‏ذهنی قبلی خود را به کناری بگذارید و بدور از هرگونه پیش‌داوری، آموزه‌های طراحی شده را فرا گیرید و تمرینات ساده و ‏اثربخش آنرا با جدیت و قدرت انجام دهید‎

سوالات متداول

بیکارم این دوره میتواند به من کمکی کند؟

بله، با انجام تمرینات این دوره شما را یاری می­دهد تا با شناخت بهتر خود و استعدادهای­تان و تغییر باورها، شخصیت خود را ارتقا بخشید و در ادامه آن به مسیر شغلی هدایت خواهید شد.

برای شرکت در این دوره چه پیش­نیازهایی لازم است؟

تنها پیش­نیاز برای شرکت در این دوره تعهد برای انجام تمرینات، پیگیری دروس و اشتیاق کافی برای ایجاد تغییرات در اندیشه­ ها و گفتار و عملکرد می­باشد.

دوره خلق 2 میلیارد مناسب چه افرادی است؟

همه افرادی که می­خواهند با تغییر نگرش­ها و با بهره­گیری از علم روز و شناخت قوانین جهان مسیرهای پیشرفت مادی و معنوی خود را هموار کنند و سریع‌تر و آسان­تر از آنچه قبلا می اندیشیدند به اهداف خود دست بیابند.

آیا زنان خانه­دار هم می­توانند در دوره خلق 2 میلیارد ثبت ­نام کنند و نتیجه بگیرند؟

اولین اصلی که در این دوره­ها فرا می­گیریم این است که: «چگونه فراتر از همه محدودیت­ها زندگی کنیم!»

سن، جنسیت، محل سکونت و… هیچ‌گاه نمی­توانند یک انسان با اراده را تسلیم کنند. در بین دانشجویان موفق این دوره، زنان خانه­دار زیادی هستند که با شناخت و به کارگیری توانمندی‌ها و استعدادهایشان توانسته­اند (با انجام مسئولیت­های مربوط به امور خانه­داری) برای خود و اطرافیانشان درآمدزایی کنند.

یک مدت با من در این مسیر همراه باش نتایج را با قبل مقایسه کن ” فرم زیر را تکمیل کن “